Hipnozė

Hipnozė dažnai apibūdinama kaip gilios meditacijos transo būsena.  Sąmoninga hipnozė – tai, kai žmogaus smegenys pakeičia aukštesnes bangas į žemesnes ir pereina iš alfa ar beta dažnio į teta dažnį. Hipnozės būsenoje žmogaus „protas yra budrus, o kūnas miega”. Galima sakyti, kad žmogus dažnai atrodo mieguistas, tačiau jis yra pilnai sąmoningas. Jis tampa jautresnis ir  labiau jaučia kūno energijas, gali matyti ryškias vizijas, vaizdinius. Hipnozės būsena  psichologijoje vadinama hipnoterapija ir dažniausiai naudojama skausmo mažinimo ir depresijos gydymo tikslais.

Žmonių patirtys hipnozės būsenoje gali labai skirtis.  Kai kurie hipnotizuojami asmenys teigia, kad sąmoningos hipnozės būsenoje jaučiamas atsiskyrimo jausmas ir ypatingas kūno atsipalaidavimas.  Kiti net nejaučia, kad jų veiksmai gali atsirasti neatsižvelgiant į jų sąmoningą valią: pvz. rankų kilnojimas, galvos kraipymas ar kiti kūno judesiai.  Moksliniai tyrimai parodė, kad tik 10 % suaugusiųjų hipnotizuojami sunkiai, visi kiti į hipnozės būseną įvedami lengvai.

Jeigu nusprendėte pakeliauti sąmoningos hipnozės labirintais

Prieš einant į hipnozės seansą rekomenduojame išlaikyti vidinę ramybę, pasidžiaugti dienos dovanomis: saule, paukščiu, aplinkinių juoku. Pabūti gamtoje, išgirsti jos kalbą, susilieti su Žemės Motinos Gaja energija. Stojusioje tyloje atrasti meilę ir dėkingumą sau, artimiesiems, aplinkai, Visatai. Tokia veikla padeda „paleisti protą„, pažadinti vidinius jausmusSąmoningos hipnozės seanso metu žmogus keliauja į pasąmoninę kelionę, kuri pilna jausmų, spalvų, potyrių ir įspūdžių. Plačiau apie sielų keliones hipnozės būsenoje galite paskaityti psichoterapeuto, hipnologo Maiklo Niutono (Michael Newton) knygose: „Sielos kelionės”, „Sielų lemtis”, „Gyvenimas tarp gyvenimo”, „Praeitų gyvenimų prisiminimai”.

Sąmoningas hipnozės seansas

Sąmoningos hipnozės seansas – tai nuostabi patirtis tiems, kas eina dvasiniusavęs pažinimo ar gyvenimo tikslo link keliu. Hipnozės būsenoje galima užduoti rūpimus klausimus ir gauti Jums svarbias žinutes, būti perspėtu dėl artėjančių gyvenimo situacijų. Jeigu nesiryžtate patys keliauti į hipnozės seansą, tuomet rekomenduojame per mus gauti atsakymus skenavimo metodu.

 

Sąmoningos hipnozės seansą sudaro 4 dalys: pasivaikščiojimas, seansas, aptarimas ir sferinis skenavimas. Pirmoje dalyje išsiaiškinama, kaip vyks seansas, aptariami įvairūs klausimai, siekiant sinchronizuoti abiejų – tiek hipnologo, tiek kliento – kūnus, pajausti sinergiją.  Tuomet vyksta sąmoningos hipnozės seansas ir jo aptarimas. Papildomai galima pasirinkti ir sferinį skenavimą

Sąmoningos hipnozės seanso kaina 150 – 80 eurų.
Pirmas sąmoningos hipnozės seansas 150 eurų. 

Parašykite

Registruokis seansui dabar!

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top